Series
Ratings
62- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0