Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5