Titles you rated
- TrickRated ★ 4.5
The Beautiful NeighborRated ★ 4.5- Love ExposureRated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Noriko Goes to SeoulRated ★ 3.5- Fake FamilyRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
Glamorous TemptationRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 4.0