Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
I Think You Should Leave with Tim RobinsonRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.5