Movies
Ratings
706
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
To Be or Not to BeRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5- Oink OinkRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5