Movies
Ratings
55
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0