Titles you rated
War MachineRated ★ 5.0
Concrete MarketRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
96 MinutesRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 2.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
- PilotRated ★ 2.5