Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0