Titles you rated
It's What's InsideRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hypnosis Mic: Division Rap Battle MovieRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Gintama on Theater 2D: Kintama ArcRated ★ 3.0
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 3.5- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 2.0
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0