Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0- TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.5
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 5.0
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0