Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 5.0
Fair PlayRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
WolfsRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
TrapRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 2.5