Series
Ratings
11
The HeirsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5