Series
Ratings
141
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
FenceRated ★ 3.5- GEEKSRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5