Titles you rated
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 5.0
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0