Series
Ratings
267
Fist of FuryRated ★ 5.0- Heir to the Throne Is...Rated ★ 4.5
The Yang's SagaRated ★ 3.5- The Other Side of the HorizonRated ★ 3.0
- The Duke of Mount DeerRated ★ 3.5
- Hong Kong ExpressRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
RevolutionRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0