Titles you rated
Mr. BeanRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
CircleRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 2.0
Strongest DeliverymanRated ★ 3.0- Battle of TonguesRated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.5