Movies
Ratings
50
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0