Series
Ratings
14
MIU404Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 2.0
School BabysittersRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5