Movies
Ratings
1185
WhiplashRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.5