Titles you rated
Ranma1/2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Urusei YatsuraRated ★ 4.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
Clouds Over the HillRated ★ 4.5
Clouds Over the HillRated ★ 4.5- ちりとてちんRated ★ 5.0
- Thus spoke Kishibe Rohan Season 3Rated ★ 4.5
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
Shin Shinchou Kouki: Classmate wa Sengoku BushoRated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- Tales of the Bizarre: 2022 Summer SpecialRated ★ 4.0
- Meitantei Stay HomesRated ★ 4.0
The Putin InterviewsRated ★ 4.0