Series
Ratings
61
PluribusRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5