Series
Ratings
215
Breaking BadRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
9-1-1: Lone Star Season 5Rated ★ 2.0
9-1-1: Lone Star Season 4Rated ★ 4.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
9-1-1: LoneRated ★ 4.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5