Series
Ratings
193
Glass HeartRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
ShoutaiRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5- The Bachelorette Japan Season 2Rated ★ 3.0
- The Bachelor Japan Season 4Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.5