Series
Ratings
63
FLCLRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
He Is Always ThereRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
BasiliskRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 4.0- New Mobile Report Gundam WRated ★ 4.0
- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0- Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 5.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 5.0
Going My HomeRated ★ 4.5- 오늘은 안녕Rated ★ 4.5