Movies
Ratings
193
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0