Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0