Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0