Movies
Ratings
62
Two Night StandRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
HickRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Hansel & GretelRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Fathers and DaughtersRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 5.0
A Stray GoatRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Secret GardenRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
Cats Don't Come When You CallRated ★ 5.0