Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5