Series
Ratings
24
One Punch ManRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0