Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 3.0
Imjin War 1592Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0
PastaRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0- 은하수의 히치하이킹Rated ★ 3.5
- TobotRated ★ 3.5
- TobotRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- TobotRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0