Series
Ratings
87
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The First Responders Season 2Rated ★ 2.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
The First RespondersRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Big MouthRated ★ 2.5