Series
Ratings
149- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.0