Series
Ratings
173
So, You Make ItRated ★ 4.0- Kita no Kunikara 2002 YuigonRated ★ 4.5
- Kita no Kunikara '98 JidaiRated ★ 4.0
- Kita no Kunikara '95 HimitsuRated ★ 4.0
- Kita no Kunikara '92 SudachiRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
HirayasumiRated ★ 4.0
Kita no Kunikara '89 KikyōRated ★ 4.0
Kita no kuni kara '87 hatsu koiRated ★ 4.0
Kita no kuni kara '84 natsuRated ★ 4.0
Kita no kuni kara '83 fuyuRated ★ 4.0- From the Northern CountryRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
One Night MorningRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5