Series
Ratings
470
The DinosaursRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Hana-KimiRated ★ 3.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.0
Love Through a PrismRated ★ 3.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
SwitchedRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Red Sleeve Talk ShowRated ★ 3.0
Tsubasa: Tokyo RevelationsRated ★ 3.5- Magic Knight Rayearth OVARated ★ 3.5
Tsubasa ShunraikiRated ★ 3.5