Series
Ratings
198
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Love Me to DeathRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5- A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Between Him and HerRated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Sounds of WinterRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.5
A Dream Within a DreamRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
One Room AngelRated ★ 2.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0- Friendly Rivalry Special 번외편Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 3.0