Movies
Ratings
600
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
ContactRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
The Maiden HeistRated ★ 3.0
ConcussionRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
GamerRated ★ 3.0
Mr. HolmesRated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.0