Titles you rated
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 0.5
K-Ocean PathfindersRated ★ 4.5
Trans-Siberian PathfindersRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 3.5