Titles you rated
WeCrashedRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
HouseRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 0.5