Movies
Ratings
838
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ArbitrageRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5