Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 0.5
Life on MarsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5