Movies
Ratings
521
The Life of ChuckRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ImaginaryRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5