Series
Ratings
147
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 4.0