Titles you rated
Dream HighRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0