Series
Ratings
116
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.5