Movies
Ratings
1001
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Blue ThermalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Goodbye, Don Glees!Rated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5