Movies
Ratings
202
Ode to My FatherRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Magic MikeRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.5
The VowRated ★ 4.5
Jackass 3DRated ★ 5.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 4.5
That's My BoyRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 4.5