Series
Ratings
123
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 3.5
IgniteRated ★ 3.5
Konna Tokorode Uragairi MeshiRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 4.0
My Second AoharuRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
How to Grill Our LoveRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.5
Don’t Care for an Old Man’s Underwear!Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 4.5