Movies
Ratings
1020
Last ChristmasRated ★ 2.0
Christmas with the KranksRated ★ 2.5
The GrinchRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Princess SwitchRated ★ 2.5
Freakier FridayRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5- HeroRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5