Titles you rated
AquamanRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Dead ZoneRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0